موسی پور
موسی پور
درباره املاک موسی پور | املاک قشم | با سابقه ترین دفتر املاک در جزیره قشم

 

مشاور املاک موسی پور در سال 1383 افتتاح شد. شماره پروانه املاک موسی پور 101 میباشد که در واقع دومین پروانه صادر شده در جزیره قشم در رابطه با صنف مشاورین املاک میباشد.

دفتر املاک موسی پور یکی از اولین مشاور املاک ها با مجوز رسمی وکدرهگیری رسمی در جزیره قشم، افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز درکلیه امور خرید وفروش املاک ومستغلات رهن واجاره،پیمانکاری ساختمان،تفکیک اراضی،نقشه برداری،مشارکت درساخت،وسرمایه گزاری در بخش مسکن و زمین را دارا میباشد.

جهت اطمینان خاطر هرچه بیشتر شما هموطنان گرامی، در ادامه برخی از لوح های تقدیری که برای مدیریت مجموعه توسط ارگانهای مختلف دولتی و خصوصی صادر شده است را قرار میدهیم.

 

جهت رفاه هموطنان عزیز در سراسر ایران اپلیکیشن املاک قشم  فعال طراحی و برنامه نویسی شده است. از طریق اپلیکیشن میتوانید به لیست آخرین فایلهای موجود در کلیه گروههای کاری ما دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان ارسال آگهی در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع املاک و مستغلات را از طریق اپلیکیشن خواهید داشت. لازم به ذکر است که کلیه املاکی که توسط شما همراه گرامی ارسال میشود، پس از تایید در اختیار مشاورین حرفه ای املاک موسی پور قرار میگیرند و با توجه به نوع درخواست در اسرع وقت تلاش میکنیم تا شخص مناسبی برای نیاز شما را بیابیم.

جهت دانلود اپلیکیشن املاک قشم روی این لینک کلیک کنید.

لازم به توضیح است که در سایت املاک قشم شما امکان ثبت فوری آگهی های خود را که در رابطه با املاک و مستغلات هستند را دارید.

برای شروع  به ثبت آگهی کافیست در سایت ثبت نام کنید.